Kosmetický salon a kadeřnictví
+420 244 470 927
Praha 4 - Krč

Trvalá na řasy

Trvalá na řasy je ideální alternativou složitého upravování řas při líčení.

Aplikace trvalé na řasy

Trvalá na řasy Vám umožní zvýraznit přirozenou linii řas na dobu 2-3 měsíců. Takto upravené natočené řasy rozjasní pohled a opticky zvětší Vaše oči. Ženy s dlouhými rovnými řasami po aplikaci působí velmi přitažlivě. Trvalá na řasy má výrazný efekt i u velmi krátkých řas.

Trvalá nahradí do jisté míry i řasenku. Kosmetička řasy natočí na miniaturní natáčky a pomocí přípravků s regeneračními účinky, které dbají na to, aby nedošlo k porušení struktury řas, dojde po zhruba hodinové proceduře ke zvednutí a natočení řas. Takovéto formování řas má výrazný efekt i u krátkých řas.

Použití - pro každodenní nošení, na svatby, plesy, večírky anebo pro příležitost, na které Vám záleží. Aplikaci trvalé na řasy oceníte například na dovolené, pokud máte problémy s řasenkou, nosíte-li brýle, slavnostní příležitost anebo jen tak pro své potěšení vyzkoušet něco nového.

Škodí trvalá řasám? V žádném případě ne, není třeba speciální údržbu, ale je potřeba zdůraznit, že i o řasy je potřeba se starat a po trvalé je dobré, pokud se líčíte, používat na odlíčení olejíček, který řasy regeneruje. Tuto proceduru provádějte šetrně, nejen vzhledem k řasám, ale i citlivému očnímu okolí. Večer je vhodné používat výživnou většinou bezbarvou řasenku.

Další aplikace se provádí zhruba za 2-3 měsíce.

Cena včetně barvení řas je 500,- Kč
délka aplikace je cca 60 minut