Kosmetický salon a kadeřnictví
+420 244 470 927
Praha 4 - Krč

Kosmetika

V našem salonu nabízíme rozsáhlé kosmetické služby. Pracujeme s německou kosmetikou Chris Farrell a českou dermokosmetikou SynCare.

Kosmetika

Ceník námi prováděných kosmetických služeb

odlíčení35,- Kč
změkčení pleti před hloubkovým čištěním50,- Kč
Peeling40,- Kč
hloubkové čištění175,- Kč
masáž obličeje, dekoltu a krčních partií105,- Kč
přiložení masky100,- Kč
použití laseru pro zklidnění pleti50,- Kč
úprava obočí dle rozsahu50,- až 70,- Kč
barvení obočí50,- Kč
barvení řas 50,- Kč


Celková cena kosmetického ošetření – doba trvání cca 1,5hod
(odlíčení, masáž obličeje a dekoltu, peeling, změkčení pleti před hloubkovým čištěním, hloubkové čištění, zklidnění pleti laserem, úprava obočí, přiložení masky) 540,- Kč
Kosmetické ošetření bez masáže – doba trvání cca 1h
(odlíčení, peeling, změkčení pleti před hloubkovým čištěním, hloubkové čištění, zklidnění pleti laserem, úprava obočí, přiložení masky) 450,- Kč
Anti-age maska /omlazující maska+sérum/ pomocí ultrazvuké škrabky 20minut 150,- Kč

ceník depilace

lýtka 180,- Kč
celé nohy 300,- Kč
ruce 160,- Kč
horní ret 55,- Kč

ceník líčení

základní úprava po kosmetickém ošetření 95,- Kč
denní 190,- Kč
slavnostní 510,- Kč
zkouška líčení 340,- Kč

Terapeutický laser

možnosti využití:

  • dermatologie (akné, alopécie, dermatitis, furunculus, hematom, herpes, jizva čerstvá, keloid aj.)
  • kosmetilogie (akné, biostimulace pleti, laserová maska, ošetření po hloubkovém čištění, ošetření po depilaci, afty)
  • chirurgie (edem, hojení pooperační, kontraktura, spáleniny, hematom, zlomeniny)

Cena za 1 minutu (doba laserování cca 5-10 minut dle rozsahu) je 10,- Kč.

Laser není nic jiného než světlo se specifickými vlastnostmi a světlo má, jak známo, pro živé buňky zcela zásadní a nezastupitelný význam. Tento jev je nejmarkantnější u rostlin, které asimilují světlo ke svému růstu, ale podobná závislost existuje i u živočišných organismů.

Nedostatek světla způsobuje poruchy růstu a projevuje se i psychickými poruchami, depresemi nebo takzvanou chorobou sezónního nedostatku světla. Laserová energie je ve tkáni absorbována prostřednictvím cytochromatických buněk. V mitochondriálním aparátu jednotlivých buněk se přeměňuje světelná energie na energii buněčnou. Zároveň se při průchodu světla zvyšuje propustnost buněčných membrán, což vede k jejich lepší výživě, zlepšenému fungování a rychlejšímu dělení.

Tyto děje pak aktivují ve tkáni makrofágy, odpovědné za pohlcování škodlivin a hojivé procesy, zvyšují aktivitu fibroblastů – vazivových buněk podporujících syntézu kolagenu ve tkáni a vyvolávají zvýšené vyplavování specifických enzymů. Kromě stimulace růstu a hojení se ještě v medicíně využívají jiné vlastnosti laserového paprsku, jako například schopnost snižování bolestivosti působením na nervová zakončení, protizánětlivý efekt.

Ultrazvuková škrabka Elite

Utrazvuková škrabka je ideálním nástrojem pro efektivní čištění pleti a hloubkové zavádění aktivních látek do kůže. Využívání ultrazvuků v kombinaci s vhodnou emulzí nebo gelem umožňuje odstraňovat barevné skvrny, vrásky, akné, odumřelé buňky a nečistoty z povrchu kůže. Výsledkem je pružnější a projasněná pleť.

Ultrazvukové vlny stimulují tkáně, zvyšují propustnost buněčných blan, podporují syntézu kolagenu v pokožce, redukují vrásky a mimické linie a také zpevňují pokožku, která se tak stává zdravější a nabírá mladistvějšího vzhledu.

Čištění pleti ultrazvukovou škrabkou dle ceníku v rámci celkového kosmetického ošetření.